Σλοβενία >
Recica ob Savinji
Recica ob Savinji ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε Recica ob Savinji
Hotel Burger Venise
Lacja Vas 22, Recica ob Savinji, Σλοβενία
Το Hotel Burger Venise Recica ob Savinji διαθέτει βεράντα στον ήλιο, ηλιόλουστη βεράντα και χώρο για πικ-νικ, ενώ Savinja & Salek Valley είναι σε απόσταση περίπου 3 χλμ. Αυτό το ξενοδοχείο 3 αστέρων…
Guest House Atelsek
38 Dol - Suha, Recica ob Savinji, Σλοβενία
Župnijska Cerkev sv. Jurija απέχει σχεδόν 3 χλμ. από το άνετο Guest House Atelsek Recica ob Savinji, που διαθέτει βεράντα στον ήλιο, χώρο για ηλιοθεραπεία και χώρο για πικ-νικ.
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε Recica ob Savinji
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
- Villa Cujez With Pool & Sauna - Happy Rentals
- Weiss Sport & Relax Apartment
- Apartment Neli
- Camping Menina
- Mini Loft Close To Logar Valley
- Country House Sara
- Apartma Godeti
- Forest Glade Cottage - Koca Na Jasi
- Apartment Joga
- Apartmaji Cujez
- Entire Loft Close To Beautiful Logar Valley
- Apartma Vita
- Apartment Skala With Magnificent View
- Western Cottage
- Apartment Mandy
- Apartmans Lars
- Hanzi Holiday Home
- Hostel Skok
- Forest Lodge
- Apartment Soncni Mokec
- Bloomfield Retreat Country House With Sauna - Three Bedroom Country House
- Delightful Cozy Riverside Apartment - One Bedroom Apartment With Terrace
- Two Bedroom Apartment
- Modern And Peaceful Apartment With Terrace - Two Bedroom Apartment With Terrace
- Sunny And Comfortable Apartment With Terrace And Garden - Two Bedroom Apartment With Terrace
- Weiss Family Apartment Savinja Hills - Happy Rentals
Mlinar Wellness Apartment Your Spa Escape
Sentjanz 40, Recica ob Savinji, Σλοβενία
Η βίλα Mlinar Wellness Apartment Your Spa Escape Recica ob Savinji βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία και διαθέτει βεράντα με θέα στον κήπο.
Εξαιρετκό
(3 σχόλια)
House Nizka & Apartments
Nizka 26, Recica ob Savinji, Σλοβενία
Župnijska Cerkev sv. Jurija, ένα τουριστικό αξιοθέατο, απέχει περίπου 4 χλμ. από το House Nizka & Apartments Recica ob Savinji.
Εξαιρετκό
(5 σχόλια)