Bohinjska Bistrica
Bohinjska Bistrica hotell och lägenheter, alla boenden i Bohinjska Bistrica
Bohinj Eco Hotel
Triglavska cesta 17, Bohinjska Bistrica, Slovenien
Det 4-stjärniga Bohinj Eco Hotel Bohinjska Bistrica, som ligger cirka 7 minuter till fots från Aquapark Bohinj, har en inomhuspool. Gästerna på hotellet kommer att uppskatta en à la carte restaurang…
3-stjärniga hotell i Bohinjska Bistrica
Visa mer + Mindre -
Hotel Jelka Pokljuka
Goreljek 93, Bohinjska Bistrica, Slovenien
Det 3-stjärniga bekväma Hotel Jelka Pokljuka Bohinjska Bistrica har utsikt över trädgården och ligger 3 km från Vodnikov Lookout Point i Bohinjska Bistrica. Det finns restaurang.
Hotel Pokljuka
Goreljek 103, Bohinjska Bistrica, Slovenien
Hotel Pokljuka Bohinjska Bistrica ligger inom 10 minuters bilresa från Planina Krasca Ski Lift 2 och 4 km från Vodnikov Lookout Point. Det finns restaurang.
Rekommenderade hotell i Bohinjska Bistrica
Visa mer + Mindre -
- Luxury Farmhouse Bohinj
- Chalet Slavko
- Boutique House Vresje Villa
- River Valley View House
- Silarjeva Huba Apartment
- Apartment With A View
- Apartmaji Rupnik
- Dedkova Kajza Grandpa'S Cottage
- Hiska Janko Villa
- Cottage Zoja
- Farmhouse Chalet Apartments
- Ferienwohnung Bohinj
- Sobe Na Skednju Lägenhet
- Piskov Raj Hotell
- Lizina Hiska House Bohinj Villa
- Bohinj Countryside House Villa
- Apartmaji Stara Sola
- Pocitniska Hisa Pri Goricarju Villa
- Tourist Farm Pr' Maretc Lägenhet
- Hiska Pri Vrjaku
- Apartments Arh
- Gorjuska Rozamunda Villa
- Mountain Lodge Pokljuka
- Hostel Mama Minka
Domacija Log V Bohinju Villa
Log V Bohinju 4, Bohinjska Bistrica, Slovenien
Domacija Log V Bohinju Villa Bohinjska Bistrica med 8 rum, som ligger ungefär 19 minuter till fots från Grmecica waterfalls, erbjuder gästerna en terrass. Gästerna kan delta i badminton i den här…
Apartma Pr'Kovac
Log V Bohinju 3, Bohinjska Bistrica, Slovenien
Apartma Pr'Kovac Bohinjska Bistrica ligger inom 20 minuters promenad från Grmecica waterfalls och har utsikt över trädgården. Den 50 m² stora lägenheten erbjuder moderna faciliteter som Wi-Fi, samt…